Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Proeflessen Klassieke Talen voor leerlingen van groep 8 op 28 februari

17.02.2017 Altijd al willen weten hoe het zit met die 'rare Romeinen' en 'gave Grieken'? Interesse voor taal en geschiedenis? Meld je aan!

Minilessen ‘De klassieke wereld’

Heb je altijd al willen weten hoe het nu zit met die ‘rare Romeinen’ en die ‘gave Grieken’? Heb je interesse voor talen, cultuur en geschiedenis? Ben je benieuwd naar vakken die anders zijn dan andere en houd je van een uitdaging?

Kom dan naar de minilessen ‘De Klassieke Wereld’ van Lyceum de Grundel op dinsdag 28 februari 2017 van 13.30 tot 15.45 uur.

We laten je kennismaken met het vak Latijn en hoe je tegenwoordig nog veel van de Grieken en Romeinen terugziet in onze moderne tijd. Zo krijg je een goed idee van wat je te wachten staat, als je kiest voor het gymnasium op de Grundel.

Je bent van harte welkom!

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief