Skiën Sportlijn in Willingen

08.03.2018 Woensdag 7 maart 2018 zijn we met de sportlijn gaan skiën! Na weken wachten op goed ski weer kregen we maandag het goede nieuws te horen, woensdag konden we gaan skiën!

Fris en fruitig stond de hele groep (bestaande uit wel 47 man) om 06.00 uur ‘s ochtends te wachten op de bus. Na drie gezellig uren en voldoende muziek kwamen wij aan in Willingen. We hadden een gemengde groep met beginners en experts. We begonnen de dag op de blauwe piste en zo kregen de beginners het skiën snel onder de knie, na enige valpartijen. Later op de middag konden we door naar de rode piste waar het echte werk begon.

Het was heerlijk zonnig weer, maar de zon was wat minder voor de sneeuw, dit mocht natuurlijk de pret niet bederven.

Een ‘curryworst mit pommes’ mocht natuurlijk niet ontbreken! Na deze lunch gingen we nog een paar keer de piste af en was het helaas alweer tijd om de bus in te gaan naar huis.

 Het was een super geslaagde dag, we kijken uit naar volgend jaar!