Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Sportklas 12 ontdekt skatehockey

03.06.2017 Tanja en Janne doen verslag.

Vrijdag 19 mei gingen we met de klas op uitje naar de ijsbaan om te gaan skatehockeyen. We gingen met de fiets. Daar aangekomen werd uitgelegd wat we gingen doen. Na de uitleg trokken we bescherming en skates aan. Eindelijk snel de baan op, het ging met vallen en opstaan 😉.

Daarna gingen we een spel doen: je moest naar de overkant en dan had je een punt, maar er was een verdediger die de bal weg moest schieten. Als je bal was weggeschoten, dan moest je meehelpen de ballen van de anderen weg te schieten. De eerste keer hadden de meesten maar drie punten, maar na een paar keer hadden veel kinderen hoger.

Toen we het een beetje onder de knie hadden, gingen we een toernooi doen. We werden opgedeeld in 4 groepen. Er waren 3 groepjes van 5 en een van 4. Elke groep speelde 3 wedstrijden. De potjes duurden ongeveer 5 minuten. Toen we klaar waren gingen we opruimen, onze beschermers en skates uit doen, Rodney nog even bedanken voor deze leuke les en mochten we naar huis toe.

Het was een hele leuke middag! We hebben erg van genoten van deze sportieve activiteit!

Namens Sportklas 12,

Tanja van Veen en Janne Nijhof

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief