Bedankt voor uw komst!

13.11.2018 Bedankt voor uw komst op de informatieavond! Ontdek onze website voor meer informatie over onze school.

Op maandagavond 12 november vond de informatieavond voor ouders van leerlingen uit groep 7/8 plaats. We kijken terug op een geslaagde avond waar wij met trots onze school konden presenteren aan u! We vonden het fijn om veel gezichten te zien en met veel mensen in gesprek te kunnen gaan over het onderwijs dat wij als Lyceum de Grundel bieden. 

Er werd tijdens de avond veel informatie verstrekt. Het kan dus zijn dat u niet alle onderdelen hebt kunnen bijwonen. Kom gerust nog eens langs tijdens de avond van het Open Huis op 24 januari 2019 of bladert u hier nog eens door onze digitale folder:

 

https://sway.office.com/F0kCjTYm7gsJaQJw?fbclid=IwAR0WmIAzrf6Yk2RS_SJEdkWQ-Ym2Qvw7BtSBYaPVBsm3BQ_jOK1UoykxDEI

 

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws en actitiveiten op onze school? Like onze Facebookpagina of volg ons via Twitter of Instagram!