Jonge techneuten bedenken duurzame innovaties!

04.12.2019 Tijdens het project Tech Your School bedacht 3havo op Saxion Hogeschool verbeterplannen voor De Grundel!

Op Hogeschool Saxion verbaast men zich over die jonge studenten. Het lijken wel kinderen van de middelbare school! Klas 3 van Lyceum de Grundel is op bezoek om door middel van samenwerking tot duurzame en technologische verbeterplannen te komen. Zo bedachten de leerlingen een systeem waarbij de kluisjes van hun eigen school geopend kunnen woord aan de hand van vingerafdrukken. Daarnaast waren er leerlingen die bedachten dat het binnenplein van school duurzaam verbouwd zou kunnen worden door er een stuk moestuin aan te leggen waar ook kippen kunnen scharrelen. De oogst zou gebruikt worden voor gezonde snacks in de pauze. 

Het was kortom een heel leerzame dag voor de technische leerlingen uit 3havo. Kennismaken met techniek én zien hoe het er op een hogeschool aantoe gaat!