Laatste les Clemens de Lange!

23.06.2020 Gisteren gaf gymdocent en decaan Clemens de Lange zijn laatste les op het sportveld van Lyceum de Grundel.

Jarenlang werkte gymdocent en decaan Clemens de Lange aan Lyceum de Grundel. Hij beleefde er prachtige tijden, maar soms waren er ook wel eens momenten die hem hoofdbrekens gaven. 'Ooit moest er een heel beleidsplan ontworpen voor het decanaat van onze school. Een hele klus was dat. We hadden al jarenlang een prima decanaat hier op De Grundel, maar als je daar opeens een beleidsplan bij moet schrijven is dat heel lastig. Nee, geef me dan maar het sportveld of de gymzaal!' Naast die twee afwisselende functies op school ging hij bovendien ook graag mee op excursies: het zeilkamp, het skikamp, het landkamp, het survivalkamp: voor Clemens was niets te gek. 'Prachtig om dit mooie werk te hebben gedaan,' zegt hij. En nu genieten van een welverdiend pensioen.