Leerlingen Lyceum de Grundel in debat met Diederik Samsom!

05.06.2019 Binnenkort wordt een gedeelte van Hengelo aangesloten op het warmtenet. Goed idee?

De drie debaters van het debatteam van Lyceum de Grundel: Torben Venema, Skyler McKenney en Ties Oosterhuis zullen Diederik Samsom, burgemeester Sander Schelberg en directieleden van energiebedrijven onder vuur nemen over het nieuwe warmtenet waar een gedeelte van Hengelo op aangesloten wordt. 

De insteek hiervan is uiteraard het klimaatdebat: er is voortdurende discussie over de instandhouding van ons klimaat en de duurzaamheid van leven. Wat zijn goede oplossingen? Wegen de baten op tegen de kosten? 

 

Aanstaande donderdag gaan we zien hoe kritisch onze Grundelieren zijn in Metropool in Hengelo als het gaat om het klimaatdebat. Wij wensen de heren alvast veel succes!