Annelot wint essaywedstrijd en reist af naar New York en IJsland!

10 maa

Vier leerlingen uit 5VWO hebben namens Lyceum de Grundel deelgenomen aan de prestigieuze Odd Fellows-essaywedstrijd. Onze leerlingen schopten het tot de finale! Uiteindelijk won het essay (geschreven in het Engels) van Annelot Verschuuren. Haar prijs bestaat uit een studiereis naar New York en IJsland: dat belooft een heel avontuur te worden. Gefeliciteerd!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld