Cultuur, sport en school!

30

We zijn dit schooljaar feestelijk gestart. Uiteraard vanwege het 75-jarig jubileum van Lyceum de Grundel, maar ook om de leerlingen alvast te motiveren voor het ‘echte schoolleven’ waarin ze zich inmiddels al enkele weken begeven. Voor klas 1 begon dit jaar met een kennismakingsweek waarbij sport en spel voorop stonden. Leerlingen uit de bovenbouw zijn een dag naar Walibi geweest en klas 6 heeft een golfclinic gevolgd op de Twentsche Golfclub. Klas 3 is onder andere naar Jump XL geweest en leerlingen uit klas 2 hebben de theatervoorstelling ‘Revenge of the Roman Statues’ uitgevoerd in de Schouwburg Hengelo. Maar er was nog meer: voor de leerlingen waren er workshops djembe en een workshop fotografie. Kortom: een feestelijke week was het!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld