De Grundel doet mee aan Hengeloos dictee!

27

Na een enkele verplaatsing zal op donderdag 14 april van 19:30 uur tot 21:30 uur het Groot Hengeloos dictee plaatsvinden in het stadhuis van Hengelo. Lyceum de Grundel neemt ook deel aan dit dictee met één deelnemer uit klas 4VWO. Het dictee is een initiatief van de stichting ‘Hengelo leest’.

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld