Examenklassen die de Wereldlijn volgden terug van excursies!

22 dec

De leerlingen uit 5havo die meededen met de Wereldlijn zijn terug van hun meerdaagse Eerste Wereldoorlog-excursie die hen onder andere naar Verdun, Koblenz en Keulen voerde.

De leerlingen uit 6vwo die deelnamen aan de Wereldlijn zijn meerdere dagen in Berlijn verbleven: de grote stad in Europa met zijn verdeeldheid tussen oost en west en waar de Tweede Wereldoorlog nog steeds nagelaten sporen tentoonstelt, bood een interessant palet aan cultuurhistorische wetenswaardigheden!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld