Geslaagd voor Cambridge English!

02

Op vrijdag 15 oktober is de feestelijke diploma-uitreiking voor leerlingen die hun' B2 First' 'C1 Advanced' Certificates behaalden. Ze deden afgelopen juni examen, toe ze in 3v en 5v zaten. Het zijn gerenommeerde, internationaal erkende diploma's en ze 'shinen' op elk CV.

Lory
Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld