Goud voor Nathan!

21 nov

Zijn geduld werd op de proef gesteld, maar op donderdag 17 november jl. heeft KNAF Academy-talent Nathan Ottink dan eindelijk zijn gouden medaille van de FIA Motorsport Games in ontvangst mogen nemen.

Niemand minder dan burgemeester Sander Schelberg van de Gemeente Hengelo heeft met veel enthousiasme de verantwoordelijkheid op zich genomen om de medaille uit te reiken aan Nathan.

Tijdens de FIA Motorsport Games in Marseille kwam Nathan het laatste weekend van oktober namens Team Netherlands in actie bij de Cross Car Junior klasse. Na meerdere heats en de halve finale wist hij in de finale op knappe wijze de gouden medaille te bemachtigen. Helaas moest Nathan door verplichtingen direct na de wedstrijd huiswaarts keren en kon hij zijn behaalde medaille niet persoonlijk in ontvangst nemen.

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld