Grundelieren op weg naar NASA!

09 feb

Op vrijdagmiddag 9 februari hebben Myrthe Hoog Antink en Isabel vd Weide uit 4vwo gestreden tijdens de finale van de wedstrijd 'Countdown to Houston'. Ze hebben hun ontwerp- en onderzoeksvaardigheden ingezet tijdens dit Pre-U project, maar vielen helaas buiten de prijzen. We zijn hoe dan ook trots op Myrthe en Isabel!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld