Grundelleerlingen gooien hoge ogen op Wiskunde-estafette aan de UT Twente!

19 nov

Leerlingen met Wiskunde-D namen zaterdag 19 november deel aan de spannende Twentse Wiskunde-estafette van de UT Twente pre-University. De leerlingen hebben het heel goed gedaan: een zeer mooie tweede plaats behaalden onze leerlingen Nomad, Ysbrand, David en Enly! Super gedaan en we zijn als school trots op jullie!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld