Jaarlijkse gymnasiumdag bereikt grote hoogte!

03

Op woensdag 11 mei vond de jaarlijkse gymnasiumdag plaats. Alle leerlingen uit klas 2 en 3 van het gymnasium werkten op deze dag op multidisciplinaire wijze aan het thema 'Vliegen en verbeelding'. Het werd een gezellige maar bovendien ook leerzame dag waarbij de leerlingen op creatieve manier uiting gaven aan dit thema!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld