Literatuurweek Lyceum de Grundel!

21

In februari vindt de literatuurweek op Lyceum de Grundel plaats. Diverse auteurs zullen dan de mediatheek van onze school bezoeken en (interactieve) voordrachten houden voor onze leerlingen. Voor iedere jaarlaag is een andere schrijver uitgenodigd. Zo zal Buddy Tegenbosch een bezoek brengen aan klas 2 en Daniëlle Bakhuis leerlingen over aspecten van het schrijverschap vertellen aan de brugklassen. Schrijver en columnist Özcan Akyol komt vertellen over zijn boeken en waarom lezen zo belangrijk is.

Eus jpg Bakhuis jpg
Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld