Onwijs gaaf Landkamp voor Sportklassen!

14

Het Landkamp voor de Sportklassen was dit jaar weer een ongelooflijke mooie editie. De leerlingen hebben met hun begeleiders genoten van een paar heerlijke sportieve dagen op het strand. De week bestond uit enkele heerlijke stranddagen met raften, golfsurfen, beachvolleybal én Expeditie 18.

’s Avonds kon er opgewarmd worden bij een kampvuurtje voordat iedereen naar z’n tent ging. Veel leerlingen zullen deze bijzondere week die op zondag 12 juni begon, niet snel meer vergeten! Later die week ging nog een andere Sportklas op Landkamp.

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld