Uitwisseling/Austausch Hengelo - Borken

01 mei

Op woensdag 10 april en vrijdag 12 april hebben leerlingen uit 5V volop kunnen genieten van het jaarlijks terugkerende 2 daagse uitwisselingsprogramma tussen Gymnasium de Grundel uit Hengelo en het Gymnasium Remigianum uit Borken. De doelstelling om tijdens deze ontmoetingen tot internationale en culturele uitruil te komen is ook dit jaar weer zeer geslaagd te noemen. Niet alleen de weergoden waren ons zeer goed gezind, ook hadden beide deelnemende groepen de juiste chemie om het tot een geslaagd samenzijn te maken. Met programmapunten zoals speeddaten, een creatieve les, het ontdekken van elkaars school, een competitief potje Nederland tegen Duitsland - En dan heb ik het natuurlijk over voetbal. Wij hebben overigens gewonnen- , een stadswandeling door beide steden en een sportief einde met het Kletterwald in Borken en lasergamen in Nederland. Goed om te vermelden is ook het feit dat wij voor deze uitwisseling financiële steun hebben gekregen via Kleinprojekte van Euregio #interregdnl, die dit soort initiatieven toejuicht en dus ook van harte ondersteunt!

J. Boujlida

Docent Duits

Mentor 5V

Extra vermelding :

Toekenning en subsidie voor het project “Uitwisseling met Borken” (Projectnr.32094.0054)

Binnen het kleinprojectenfonds. Dit project wordt mogelijk gemaakt door het Interreg-programma Deutschland-Nederland met zijn programmapartners en medegefinancierd door de Europese Unie (EU)

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld