Weerman Dennis Wilt geeft gastles aardrijkskunde!

10 jan

Het kalenderjaar begon voor onze eersteklassers goed! De leerlingen moeten bij aardrijkskunde voor het hoofdstuk ‘Weer en klimaat’ een weerbericht maken. Speciaal voor dit project werd de kersverse winnaar van expeditie Robinson en meteoroloog Dennis Wilt gevraagd om een gastles te geven over dit onderwerp!

Hij eindigde met de mooie woorden die hij had geleerd bij de expeditie: dat je altijd moet doorzetten, ook al zit het af en toe tegen!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld