Feestelijke avond tijdens diploma-uitreiking!

04 jul

Op donderdag 4 juli was het weer feest op school! De geslaagde leerlingen van havo en vwo ontvingen uit handen van hun mentor hun diploma. Daarbij kregen ze ook een persoonlijke woordje. Het was een feestelijke avond en we zagen trotse ouders die hun kind even in the picture zagen staan.

En dan zit de tijd op Lyceum de Grundel voor een heel aantal leerlingen erop. We wensen onze leerlingen heel veel succes toe in de toekomst!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld