Kennismaken met techniek tijdens Girlsday op de UT Enschede!

30 maa

30 leerlingen uit de onderbouw havo/vwo volgden donderdag 30 maart de Girls-Day op de UT. Hierbij kregen de lln een workshop 'het bouwen van een sterke en duurzame brug’. Een rondleiding door een van de laboratoria van de UT en 2 gastcolleges door vrouwelijke onderzoekers stonden ook op de planning. Al met al een leuke en leerzame dag!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld